Rasos Jumble Bazaar

Seniai apie mus negirdėjote, tiesa? Kaip ir daugelis, per žiemą snūduriavome, ilsėjome ir kaupėme jėgas ateinančiam pavasariui, kuris jau tvyro ore.
Dabar mes vėl grįžtame ir suvieniję jėgas su SODAS 2123, pristatome antrąjį „Rasos Jumble Bazaar“ turgelį, kur švęsime ir pavasario lygiadienio atėjimą.
Šio renginio tikslas suburti žmones, kuriems svarbūs “zero-waste“, pakartotinio naudojimo, perdirbimo ir bendradarbiavimo idėjos bei principai. Norime sukurti platformą, kur būtų galima pristatyti įvairių rūšių amatus, rankų darbo prekes iš vietinių ir sezoninių išteklių bei dalintis naudotais daiktais. Pavasaris yra augimo ir atsinaujinimo metas, todėl susitikime, kurkime ryšius ir dalinkimės tvariais produktais bei praktinėmis žiniomis.
Visi galime prisidėti kurdami sąmoningesnius, tvaresnius ir bendruomeniškesnius ryšius, kuriuose prekių vertę nulemia jų kilmė ir jų gavimo būdas.
Turgelyje rasite naujų ir naudotų knygų, garso ir vaizdo technikos, naujų ir grotų plokštelių, kompaktų bei kasečių, drabužių, aksesuarų, indų, instrumentų, augalų, sėklų ir dar daug visko. Renginyje taip pat rasite vietinių menininkų ir amatininkų darbų, šefai ir maisto entuziastai pasiūlys naminių gardumynų, o Tipo Café kavinėje galėsite paragauti specialiai renginiui sukurtų patiekalų.
Kur? Vitebsko g. 23 (Empty Brain Resort / SODAS 2123 AKTŲ SALĖ)�
Kada? Balandžio 2 d. 13:00 – 20:00 val.