„Potluck“ su SODAS 2123 rezidentais

Spalio 12 d., ketvirtadienį, 19 val. kviečiame visus į SODAS 2123 rezidencijų programos dalyvių renginį „Potluck” su SODAS 2123 rezidentais „Estafetėje”.

Buvęs SODAS 2123 rezidentas Andrew Gryf Paterson kartu su dabartiniais rezidentais – Alaya Ang, Ulvi Haagensen ir George Finlay Ramsay vienam vakarui užims Estafetės baro virtuvę, kur prie puodo sriubos, papaskos apie savo naujausius kūrybinius projektus.

Andrew iš savo šaldytuve Helsinkyje rastų ingredientų pradės virti sriubą ir papasakos apie savo šiuo metu vykdomą projektą „Kitchen Lab Tarvo”. George skaitys du naujus eilėraščius ‘Eating an Egg with Dad’ ir ‘How the Vertical and Horizontal Fell Out’. Valymas yra viena iš daugelio virtuvės veiklų, todėl Ulvi bus pasiruošusi išplauti ar nušluostyti viską, kas susiteps. Alaya pristatys performansą apie orą ir wonton雲吞, debesų valgymą ir legendinę beveidę chaoso būtybę, plaukiojančią pirmapradėje sriuboje.

Daugiau apie menininkus:
https://sodas2123.lt/andrew-gryf-paterson/
https://sodas2123.lt/ulvi-haagensen/
https://sodas2123.lt/george-finlay-ramsay/
https://sodas2123.lt/alaya-ang/

Kviečiame visus prisijungti ir atsinešti vieną vegetarišką ingredientą sriubai.

Prieš renginį 18 val. galerijoje „Atletika” vyks ekskursija grupinėje parodoje „Minčių skaitytojai” su kuratore Aiste Marija Stankevičiūte. Ekskursijos kalba – lietuvių.
Plačiau apie ekskursiją: https://fb.me/e/19TFENMYT

SODAS 2123 veiklas remia Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.