The Ladies Club su Madam de Dangé Laïm (aka Adam Christensen) 01 14 @ Empty Brain Resort

TLC23 pristato The Ladies Club su Madam de Dangé Laïm (aka Adam Christensen):
“Pone 45, kur mano Zos Kia įrašai?!” specialioji versija.
Nuo pat pirmojo pasirodymo, kviečiame į tamsų vakarą, kuris suksis apie kolektyvinę meilę viskam kas gotiška bei įvairiomis to interpretacijomis ir temperamentais. Aplinkoje besikuriant istorijoms lyg feministinėse kino juostose, tvyros muzikinės ir performatyvios nevilties, keršto, atleidimo ir manijos nuotaikos.
Greta Madam de Dangé Laïm’s gyvo performanso, naktinėmis muzikinėmis patirtimis dalinsis Katie Shannon ir Vedma (Keira Fox). Menininkės Vera Karlson, Ellen Freed, France Lise Mcgurn, Susu LaRoche, Sophie Sleigh-Johnson ir Elena Bushueva prisidės prie renginio garsinėmis ir vizualinėmis intervencijomis.
Kuruota ir į audeklus įsupta aplinka, kokteiliai ir užkandžiai sukurti menininkių Katie Shannon (Domestic Exile/ So Low; Glazgas) ir Keira Fox (Brzina/New Noveta; Londonas).

Adam Christensen rezidenciją kuruoja Sholto Dobie.

Ši rezidencija yra finansuojama Šiaurės ir Baltijos šalių kultūrinės mobilumo programos: meno rezidencijų rėmimas ir yra organizuojama Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos.

Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos veiklos yra finansuojamos Lietuvos kultūros tarybos ir Vilniaus miesto savivaldybės.

Sausio 14 d., 2022, nuo 23 val. iki vėlumos @Empty Brain Resort / SODAS 2123

Įėjimas 10EUR