Spalvos

Kultūros komplekse SODAS 2123 prasideda trijų dalių šiuolaikinės muzikos renginių serija „Spalvos“. Kiekvienai renginių serijai skiriama speciali spalva – pirmoji, prasidedanti spalio 10 d. 19 val., žymima raudonai.
Projektas „Spalvos“ siekia garsinti šiuolaikinės muzikos kūrėjus, skatinti menininkų kūrybiškumą inicijuojant ir sudarant sąlygas naujų garso kūrinių atsiradimui.
Renginys „Spalvos“ taip pat suteikia puikią galimybę Vilniaus miesto gyventojams bei svečiams pažinti alternatyvią muzikos sceną, susipažinti su skirtingomis jos kryptimis, formatais, profesionaliais bei tik
pradedančiais kūrėjais.R A U D O N A

Dalyviai:
Kiik Amor LIVE
Kamile Dambrauskaitė LIVE
Undveld DJ
Švenčionis DJKiik Amor iik Amor išgarsėjo kaip gyvo garso atlikėja ir kompozitorė, kuriai ypač svarbus garso tekstūriškumas. Jos kūryboje garso instaliacijų (pramoninių ventiliatorių, vibruojančių membranų) įrašai derinami su hiperaktyviais maniakiškais ritmais.

Kiik atitrūksta nuo realybės piktnaudžiaudama garsu ir dangišku vokalu, panaikindama bet kokį tempo suvokimą. Angeliška, siurreali ir dezorientuojanti muzika.
https://linktr.ee/jordanedgeKamile Dambrauskaitė – garso menininkė, tattoo meistrė. Autorė domisi skiringais garso generacijos principais, kuria vizualius garso performansus, kuriuose naudoja modulinius sintezatorius, aplinkos įrašus, savadarbius instrumentus, bei audio juostų kilpas.
https://www.instagram.com/000kamile/

Undveld – produktyvus Lietuvos atlikėjas bei įrašų leidyklos static motion vėliavnešys, žinomas savo svarbiu indėliu į platesnius tarptautinius pogrindinės techno ir ambient muzikos vandenis. Jo kūryba pasižymi rafinuotu stilistiniu nuoseklumu ir drąsiu eksperimentalizmu, o tai reiškia, kad Undveld yra vienas iš išskirtinių scenos talentų, kurio kurybą išleido tokios įrašų leidyklos kaip Semantica Records, Amulet of Tears, offworldcolonies ltd., Perfect Aesthetics ir t.t. Be pasiekimų, tokių kaip leidyklos static motion kuravimas kartu su rookas, jis taip pat yra vienas iš Insurgency podkastų serijos įkūrėjų.
https://soundcloud.com/undveld

Švenčionis
Jungdamas garsus iš paties „Bandcamp“ dugno su mums jau pažįstamais skambesiais, Švenčionis kuria naujus garso naratyvus. Sklinda gandai, kad jis savo garsiniame lagamine nešiojasi ir bosines, ir dangiškas melodijas.

Renginių ciklas:
RAUDONA – Eksperimentinė, improvizacinė, performatyvioji muzika. (spalio 7 d.).
MĖLYNA – Elektroakustinė muzika. (lapkritis).
ORANŽINĖ – New age, ambient, psichodelinė muzika. (gruodis).