spalvos

Kultūros komplekse SODAS 2123 – paskutinis šiuolaikinės muzikos renginių serijos „Spalvos“ koncertas! Oranžinis gruodžio 9-sios vakaras priklauso keturiems pasirodymams, kuriuos atlieka Banachtarski, Salomėja Kalvelytė & Matas Samulionis, Spingsulės ir Hìldá.

🟠Banachtarski LIVE 

Arma Agharta – garso menininkas, eksperimentinės muzikos kūrėjas ir kuratorius, surengęs daugiau nei 550 garso performansų įvairiose pasaulio šalyse.

Antanas Dombrovskij – įvairiapusiškas eksperimentinės muzikos kūrėjas ir garso menininkas, kūrinius pristatantis šiuolaikinio vizualaus ir medijų meno parodose bei projektuose. 

Drauge jie – Banachtarski, o „Spalvos“ – jų pirmas kartas grojant duetu!

https://tapekiosk.bandcamp.com/album/banachtarski-trikova 

🟠Salomėja Kalvelytė & Matas Samulionis LIVE

Dviejų draugų duetas, kurio pagrindinis muzikos variklis yra laisvoji improvizacija. Atlikėjai gyvai scenoje “bendraus” tol, kol dvi skirtingos muzikos kalbos susilies į vieną. Čia leidžiamos visos priemonės, galimybės atviros, o visi sprendimai atliekami sekundės greičiu.

Salomėja Kalvelytė – LMTA šiuolaikinės ir improvizacinės muzikos magistrantė, aktyviai dalyvaujanti Lietuvos muzikos scenoje. Atlikdama improvizacinę muziką Salomėja derina skirtingas estetikas, žaidžia garso tembrais, kontrastais ir akustika. 

Matas Samulionis – improvizatorius/kompozitorius, nuolat jungiantis akustinės ir elektroninės muzikos principus bei įrankius į vieną bendrą muzikinę kalbą. 

https://soundcloud.com/salom-ja-kalvelyt-838664244

https://soundcloud.com/artfcl

🟠Spingsulės 

Nerijus SHN aka Spingsulės – Minimal.lt platformos ir ilgiausiai vykstančios renginių serijos Lietuvoje ,,Minimal Mondays” įkūrėjas, vienas iš festivalio ,,Sūpynės” organizatorių. Šiuo metu festivalio Yaga Gathering programos vadovas ir Radio Vilnius rezidentas (laidos „Spingsulė” ir ,,Spragilai”). Tai tikras scenos veteranas, sugebėjęs beveik 20 metų išlikti aktualiu ir žinančiu kelis žingsnius į priekį. Nerijaus muzikinė kelionė aprėpia įvairiausius stilius, o šiuo metu veda švelnia, šilta ir vaizdinga elektronine bei ambient muzika.

https://radiovilnius.live/category/shows/spingsule/

🟠Hìldá

Vienas iš Isla to Isla renginių serijos įkūrėjų, tikras muzikos nuotykių ieškotojas, į Lietuvos klubinę sceną įnešęs gaivaus vėjo. Hìldá nusipelnęs kasečių kolekcionieriaus ir šiuolaikinės afrikiečių muzikos eksperto titulo, o kiekvienas jo DJ setas veda į tankias negirdėtos muzikos džiungles.

https://soundcloud.com/hilezoda

🟠🟠 🟠 🟠🟠 🟠🟠🟠

Projektas „Spalvos“ siekia garsinti šiuolaikinės muzikos kūrėjus, skatinti menininkų kūrybiškumą inicijuojant ir sudarant sąlygas naujų garso kūrinių atsiradimui. Tai – puiki galimybė pažinti alternatyvią muzikos sceną, susipažinti su skirtingomis jos kryptimis, formatais, profesionaliais bei tik pradedančiais kūrėjais.

Programos kuratorius – Benas Trakimas.

Rėmėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.

Dizainas – Studio Cryo.

Renginio pradžia: 19:00

Bilietas: 5

Ukrainos piliečiams, pabėgusiems nuo karo, įėjimas laisvas.