SODAS 2123 REZIDENCIJA: Bob Bicknell-Knight interaktyvaus kūrinio „The Forest” pristatymas

Balandžio 27 d., trečiadienį nuo 16 iki 19 val. kviečiame aplankyti SODO 2123 rezidencijų programos dalyvio Bob Bicknell-Knight interaktyvų kūrinį „The Forest” (liet. Miškas), kuris bus pristatytas projektų erdvėje Swallow.

Bob Bicknell-Knight (UK) yra tarpdisciplininis menininkas, kuratorius bei rašytojas, dirbantis su tapybos, skulptūros bei skaitmeninėmis medijomis. Jo kūrinius įtakoja sekimo kapitalizmo bei interneto hyper-vartotojiškumo temos. Menininkas tyrinėja automatizuoto darbo idėjas, globalines galios struktūras, technokratinį autoritarizmą, taip pat kritiškai analizuoja šiuolaikines technologijas. Rezidencijos metu Bob Bicknell-Knight plėtojo interaktyvų meno kūrinį „The Forest”  bei kūrė jį lydinčią tapybos darbų seriją.

„The Forest” (darbinis pavadinimas) yra vis dar vystomas kūrinys, perkeliantis žiūrovus į apleistą vietovę kalnuose. Nežinomas įvykis nutikęs praeityje, privertė šios vietos gyventojus palikti savo namus bei užleisti vietą gamtai, kuri transformavo žmogaus sukurtas ir paliktas struktūras. „The Forest” – tai kūrinys, tyrinėjantis stebėjimo kultūras, apokaliptinę ateitį bei spėjimus kaip įvairūs reliktai ir istoriniai artefaktai bus suprasti ateities kartų. Galų gale, tai kūrinys kuriame mąstoma apie žmogaus siekius įtakoti aplinką ir apie žmoniją, kuri tarytum virusas tera-formuoja ir lėtai naikina planetą.

Meno kūrinys atviras lankytojams balandžio 27 d. nuo 16 iki 19 val. Swallow projektų erdvėje, antrame SODAS 2123 kultūros komplekso aukšte, adresu Vitebsko g. 21, Vilnius.

Projekto partneriai: projektų erdvė Swallow.

SODAS 2123 rezidencijų programą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.