Įtraukiamasis renginys “Tu ir aš, tau ir man”

Nedisciplininių tyrimų laboratorija ir bendrystės erdvė “Alt lab”, įsikūrusi SODAS 2123 kultūros komplekse, kūrybinių dirbtuvių ir įtraukiamųjų renginių metu kviečia patyrinėti ir permąstyti mūsų tarpusavio ryšius, gamtoje slypintį kūrybinį potencialą bei su tuo susijusius ekologinius, socialinius, etinius ar filosofinius klausimus.

Kovo 12 dieną, 18 val., įtraukiamasis renginys “Tu ir aš, tau ir man” kvies kelti klausimus apie elektros, kaip komunikacijos priemonės, galimybes. Ar įmanoma elektriniais impulsais pakeisti žmogaus pojūčius? Kaip elektra gali padėti komunikacijai bei įtakoti mūsų santykį su aplinka?

Šis renginys tai trijų dienų trukmės kūrybinių dirbtuvių “Tu ir aš, tau ir man” rezultatas. Dirbtuvių metu, vyksiančių kovo 10-12 dienomis, Mindaugas Gapševičius ir Maria Safronova Wahlström kartu su dalyviais kurs galvos apdangalus, naudojančius elektrą, kaip įrankį neverbalinei komunikacijai, per naujai generuojamus pojūčius. Kūrybinių dirbtuvių svečiai – neuromokslininkai Ian Erik Stewart, Cristiàn Ruiz de la Era, Amelia Young & Felix Töpfer, kurie savo tyrimus pristatys virtualioje paskaitoje kovo 10 dieną. Įtraukiamo renginio metu dalyviai galės išmėginti dirbtuvių metu sukurtas komunikacijos priemones bei būti neverbalinių ryšių kūrimosi stebėtojais.

Renginio metu bus galima patyrinėti ne tik neverbalinės, bet ir verbalinės komunikacijos ištakas – klausantis menininko Roberto Becerra sukurtos garso instaliacijos “Sistema”. Šis kūrinys pakvies patyrinėti realybę kalbinių struktūrų garsuose, apmąstyti garsų reikšmes ir jų perteikiamą nematerialiųjų struktūrų pasaulį, emocijas, ar socialinius modelius, atsispindinčius kalboje.

Renginio laikas: kovo 12d. 18 val.

Renginio vieta: „Alt lab“ laboratorija (Vitebsko g. 23, 37 kab.)

Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba ir Šiaurės šalių kultūros fondas. Renginį organizuoja Institutio media bendradarbiaudama su Bioart Society, Helsinkyje įsikūrusia meno ir gamtos mokslų asociacija.

Nuotrauka © Bon Alog

Daugiau informacijos apie projektą:

Svetainė: http://www.o-o.lt

Instagram: @altlab_
Facebook: Alt lab (@TheAltLab)
Twitter: @lab_alt