OPEN SODAS

OPEN SODAS yra renginys atviras pokalbiams, idėjų, įžvalgų ir kūrybinės energijos apsikeitimui. Paskutinį spalio ketvirtadienį kultūros komplekse SODAS 2123 kuriantys menininkai bei organizacijos kviečia pasislėpti nuo rudens vėjų ir dalyvauti programoje – joje pokalbiai, atviros studijos, naujų kūrinių pristatymai, performansas bei parodos atidarymas!

OPEN SODAS dalyviai:

HUBRIS

ARTSHOT

ARCHITEKTŪROS FONDAS

GARSO GENERATORIAI

DOMAS RAIBYS IR ANTA MARIJA ANTANAVIČIŪTĖ

ALT LAB

KAMILĖ KRASAUSKAITĖ

VOLUNGĖ

LIGHTFORMS & LIUSTRAI

KAROLINA JANULEVIČIŪTĖ (rezidencijų programa)

VITALIJ ČERVIAKOV

SWALLOW

ATLETIKA

Taip pat 18:00 kviečiame į ekskursiją po atviras studijas.

OPEN SODAS metu galerijoje „Atletika” 19:00 atidaroma suomių menininkės Hanna Ijäs ir islandės Bryndís Björnsdóttir (Dísa) paroda pavadinimu „Respawn“. Ši paroda – tai menininkių beveik du mėnesius trunkančios rezidencijos kultūros komplekse SODAS 21232 rezultatas. Parodos atidarymo vakarą nuo 19:00 vyks menininkės Hanna Ijäs performansas „Atsigulk ten, kur norėtum, kad tave mindžiotų“.

Parodos kuratorius – Ignas Pavliukevičius.

Swallow projektų erdvė bus atvira 18:00 – 21:00, joje vyksta Martino Ebnerio, Audriaus Pociaus ir Ariane Müller sumanyta paroda „Fredo Sandbacko orai”, kurioje eksponuojami Erico D. Clarko, Michèle Graf ir Selinos Grüter, Lauros Kaminskaitės, Sebastiano Luetgerto, Roberto Narkaus, Eleni Poulou ir Hilary Jeffery, Ullos Rossek, Julijos Scher, Valerie Stahl von Stromberg, Hannah Weinberger ir Ariane Müller darbai, performansai ir meniniai gestai.

OPEN SODAS metu atveriama rezidentės Karolinos Janulevičiūtės sukurta SODAS 2123 bendruomenės garderobo spinta. Renginio metu komplekso rezidentai ir lankytojai kviečiami susipažinti ir pasimatuoti drabužius bei pasidalinti asmeniniais įspūdžiais apie rengimąsi, nešiojimą ir pasidalijimą kaip būdą vystytis pokalbiams.Daugiau informacijos: https://fb.me/e/2nXdDpWmQ

OPEN SODAS metu taip pat bus galima aplankyti parodą „Apie Stakliškių aukštumas ir žemumas“ ir pasikalbėti su parodos autoriumi Kostu Biliūnu.
Daugiau apie parodą: https://fb.me/e/1Vcirs1Z4

Muzika (DJ):

18:00 / Marija Nemčenko

19:00 / Edgaras Gerasimovičius

20:00 / Marek Voida

Kultūros kompleksas SODAS 2123 (Vitebsko g. 21/23, Vilnius) – tai Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos (LTMKS) inicijuojama bei kuruojama bendruomeniškumo ir savivaldos principais veikianti visuomenei atvira erdvė.

Renginį organizuoja SODAS 2123 kartu su Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga.

LTMKS veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė, taip pat Vokietijos federalinės užsienio reikalų ministerijos kultūros ir švietimo stabilizavimo fondas 2022 ir Vokiečių kultūros institutas.

Pagrindinis informacinis partneris 15min.

Dizainas – Marek Voida.