Kolektyvinio siuvinėjimo sesija „Gamtos tinklai”

Kaip galėtume apibūdinti žmogų reprezentuojančią kultūrą – kaip priešpriešą gamtai, o gal kaip neatskiriamą jos dalį? Kaip mūsų pasaulio samprata įtakoja tvarų visuomenės vystymąsi? Kviečiame tyrinėti ir aptarti gamtos ir kultūros santykį kūrybinės praktikos metu kartu su menininke Liucija Dervinyte.

Šis susitikimas – tai dalis tęstinio siuvinėjimo projekto, kurio dalyviai kviečiami į kolektyvinį kūrybinį procesą, palikti žymą kuriant istoriją bendrame audinyje. Tai kvietimas kolektyvinei meditacijai – sulėtėjus išgirsti savo ir kitų mintis, dalintis idėjomis ir įžvalgomis, kurti ir stiprinti socialinius ryšius.

Renginio metu vyksiančioms diskusijoms pagrindą suteiks vizuali medžiaga, pristatanti gamtoje egzistuojančias ir žmogų reprezentuojančias struktūras. Aptarsime gamtos ir žmogaus, bei mūsų tarpusavio sąsajas ir ryšius visa apjungiančiame gamtos tinkle. Visas procesas bus dokumentuojamas garso ir vaizdo įrašuose, bei ateityje taps meninės instaliacijos dalimi.

Siuvinėti kviečiami visi, nepriklausomai nuo turimos patirties šioje ar kitose meninėse srityse. Čia svarbiausia noras kurti kartu – dalyvauti bendrame procese ir pokalbiuose.

Liucija Dervinytė – menininkė ir kultūrinių veiklų organizatorė, Ideas Block organizacijos ir Arttice platformos bendraįkūrėja, šiuo metu studijuojanti Tekstilės meno ir dizaino magistrantūros programoje, Vilniaus dailės akademijoje. Savo meniniame tyrime ji nagrinėja kultūros ir gamtos santykį, mūsų tarpusavio ryšius, bei kaip tai įtakoja tvarų visuomenės vystymąsi. https://liucija.ideas-block.com

Šį kartą susitikimas vyks anglų kalba.

Renginio laikas: gegužės 7 d. 15 val.

Nuoroda į Facebook renginį: https://fb.me/e/3cUIcOx9f

Renginio vieta: Sodas2123 Alt Lab (Vitebsko g. 23, II a.)

Rėmėjas: Lietuvos kultūros taryba.

Renginį organizuoja Institutio media ir Lietuvos tarpdisciplininio meno sąjunga