Igno Pavliukevičiaus dirbtinio intelekto dirbtuvės

2022 m. gruodžio 13 dieną, FAMM kultūros erdvėje (Vitebsko g. 21, Vilnius), šalia galerijos „Atletika“, kultūros komplekse SODAS 2123, vyks menininko Igno Pavliukevičiaus kūrybinės dirbtuvės dirbtinio intelekto tema. Tai paskutinis renginys „Blossom“ kūrybinių dirbtuvių serijoje.

Pirmojoje dirbtuvių dalyje bus aptariama, kas yra dirbtinis intelektas ir kokie yra jo tipai. Antroje dalyje bus susipažįstama su GPT2 ir GPT3 natural language processing modeliais ir būdais juos įgalinti generuoti tekstus meno kontekste.

Ignas Pavliukevičius – Hagos Karališkosios menų akademijos (BA) ir Vilniaus dailės akademijos (MA) absolventas, dailės krypties meno doktorantas, 2020 m. tapęs Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos nariu. Pavliukevičius yra interaktyvių instaliacijų, naujųjų medijų meno ir performanso kūrėjas. Menininkas savo kūryba skatina susimąstyti apie mūsų emocinį ryšį su technologijomis, svarsto, kada žmogaus požiūriu technologiniai tvariniai tampa būtybėmis. Igno Pavliukevičiaus darbai reflektuoja dabarties sociokultūriniame lauke veikiančias technologijas ir užduoda daugumai aktualius ateities perspektyvų klausimus, pristato jos scenarijų spekuliacijas. Šiuolaikinio meno kontekste jie išsiskiria savo pajėgumu žiūrovą susieti su jau egzistuojančiomis automatizuotomis būtybėmis, siūlydami svarstyti esamojo laiko progresą.

Kūrybinių dirbtuvių data: 2022 m. gruodžio 13 d. 15:30-18:30 val
Renginys vyks FAMM kultūros erdvėje (Vitebsko gatvė 21, Vilnius), SODAS 2123 kultūros komplekse.
Registracijos forma į dirbtuves: https://forms.gle/qfTVBycUgVFC6ie77

Įėjimas į renginį nemokamas, jis vyks lietuvių kalba.
Trukmė: 4 valandos.

Šis renginys yra SODAS 2123 įgyvendinamo projekto „Edukacinių dirbtuvių serija Blossom“ dalis.
Renginį organizuoja kultūros kompleksas SODAS 2123. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.
Pagrindinis informacinis partneris – 15min.