‘Deep Fry Club’ kūrybinių dirtuvių pristatymas su Andrew Gryf Paterson ir DJ Demetrio Castellucci

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.

Spalio 16 d., šeštadienį, nuo 18.30 iki 20.00 val. kviečiame prisijungti prie „Deep Fry Club” kūrybinių dirtuvių/patirčių/pristatymo su SODAS2123 rezidencijų programos dalyviu Andrew Gryf Paterson ir DJ Demetrio Castellucci.

Ilgas kultūrinio paveldo tradicijas turinti kasdieninės virtuvės praktika, derinama su eksperimentinėmis pasidaryk-pats ir pasidaryk-su-kitais idėjomis, įkvepia šiuolaikinius bio ir hibridinius menininkus prisidėti prie ilgos, maisto istorijos, pavyzdžiui, nuo 1960 metų vykstančiu judėjimu “Suvalgyt Meną” (angl. Eat Art).

Pastaruosius 5 metus Andrew tyrinėja „virtuvės laboratorijos“ idėjas, kuriose susijungia profesionalios ir namų erdvės, šiuolaikinio meno ir dalyvavimo praktikų kontekstai. Jiems pristatyti menininkas išbando įvairiausius metodus, dokumentuojant, naudojant zinus, socialinius tinklus ir autoetnografinį rašymą.

Rezidencijos Sode 2123 metu, Andrew eksperimentavo kassavaitiniuose “deep fry” klubo praktikose, kuriose jungėsi tans-vietinės kultūrinės/kulinarinės tradicijos; tyrinėjo maisto gaminimą ir mokslą apie riebalus ir kepimą bei atminties kūrimo praktikas. Traški kapsulė, kuria pasidengia į karštą aliejų įmestos daržovės ar kiti objektai, skatino garsias ir nutylėtas reflekcijas apie karštį, transformaciją, kūnus, artefaktus ir prisiminimo/užmiršimo veiksmą.

Šia progia kviečiame pažvelgti iš arčiau į gaminimo procesus, paklausyti iš anksto įrašytų pasakojimų iš Alt Lab, reflektuojant meninio tyrimo eigą, tuo metu ragaujant tešla padengtų ir karštame aliejuje apskrudusių dalykų. Alt Lab virtuvėje šeimininkaujantis Andrew supažindins savo tyrimo įžanga, o rezultatus pristatys gaminant.

Įspėjame, jog erdvėje tvyros raspų (Brassica napus) aliejaus kvapas, gali būti šiek tiek triukšminga, bei bus įrašinėjami aplinkos garsai.

Black Fanfare yra elektroninis ir elektroakustinis muzikinis projektas 2007 m. pradėtas kūrėjo Demetrio Castellucci.

Renginio metu jis generous magmos garsus iš skrudinimo aliejuje procesų, įrašinės burbuliavimą ir žemus abstrakčius dronų garsus, kurie susijungs į laužytas ritmines struktūras ir intensyvias kulminacijas, kviečiančias judėti ir šokti.

Demetrio Castellucci yra žinomas kaip dj bei teatro, šokio ir kino kompozitorius.

Jis taip pat yra kolektyvo Unarcheology narys, kuris kuruoja erdvę Sound Gym įsikūrusią SODAS2123.https://unarcheology.bandcamp.com

Andrew Gryf Paterson yra menininkas-organizatorius, kultūros prodiuseris, edukatorius bei nepriklausomas tyrėjas. Jis specializuojasi tyrinėjant ir vadovaujant inter & trans-discipliniškiems projektams, nagrinėja ryšius tarp meno, skaitmeninės kultūros ir mokslo, kultūros aktyvizmo, ekologijos ir tvarumo judėjimų, kultūros paveldo ir bendradarbiavimo tinkle.

Kilęs iš Škotijos, paskutinius 18 metų menininkas aktyviai kuria Helsinkyje, Suomijoje, bei Baltijos jūros regione. Jis dirba medijos, bendradarbiavimo, aplinkos meno ir aktyvizmo laukuose, savo kūrybinę praktiką plėsdamas kūrybinėse dirbtuvėse, performatyviuose renginiuose ir pasakojimuose.

http://www.agryfp.info

Renginys yra X-disciplininio kongreso apie meninį tyrimą dalis.
Daugiau apie kongresą čia.

Projektą remia Šiaurės šalių kultūros fondas, Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.
Renginyje galima dalyvauti tik pateikus galimbyių pasą.
ALT LAB yra studija, įsikūri trečiame kultūris kompleso SODAS2123 aukšte, adresu Vitebsko g. 23, Vilnius