Emma Bang ir Valerie Tee Lee

Valerie Tee Lee (g. 1995 m., KR/BE) yra menininkė, kurianti performansus, tekstus ir bendruomenines (priežiūros) praktikas. Įkvėpta feministinės pedagogikos, savo tyrimais pagrįstoje performanso ir instaliacijų kūrimo praktikoje ji tyrinėja įkūnytą žinių kūrimą, pabrėžiant sub-alternatyvius balsus ir nutylėtus naratyvus. Lee yra dalyvavusi keliose
rezidencijose ir parodose, tarp jų Rupert (LT), Podium (NO), M4 gastatelier (NL), P////AKT (NL) ir Sim (IS). Ji yra baigusi bakalauro studijas Gerrit Rietveld Academie (Amsterdamas) ir šiuo metu gyvena Briuselyje.

Emma Bang (g. 1989 m., DK/UK) – danų menininkė, dirbanti su rankomis dažytais audinais, poezija ir minkštosiomis skulptūromis. Jos kūriniai yra susiję su kasdienybės poetika, kvestionuoja skirtumą tarp savęs ir kito, lėtai jaučiant ir giliai įsiklausant bei siekiant (ne)susigrąžinti įkūnytą žinojimą. 2019 m. ji baigė vaizduojamojo meno magistrantūros
studijas Londono karališkajame meno koledže. Šiuo metu ji dalyvauja Fabrikken for Kunst and Design dvejų metų trukmės studijų programoje. Jos darbai buvo pristatyti Rupert,( LT), Podium (NO), Lewisham Art House (UK), Galeri Golsa (NO), Galleri Tom Christoffersen (DK), Robert Burt Gallery (UK) bei kitose galerijose.

Rezidencijos SODAS 2123 metu, menininkės Valerie Tee Lee ir Emma Bang ruošis parodai Glossary for the Wild Tongues, kuri įvyks Atletikos galerijoje. Parodos atidarymas – birželio 29 d.

SODAS 2123 rezidencijų programą remia Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.