www.atletikaprojects.lt
https://www.facebook.com/atletikagalerija
https://www.instagram.com/atletika_gallery/Atletika pristato kylančius ir pripažintus Lietuvos ir užsienio menininkus. Atletikos parodų programa atvira eksperimentavimui, naujų procesų mene paieškoms bei įvairiakryptėms idėjoms.
Atletika veikia kaip Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos projektų erdvių „Malonioji 6“ (2014-2015) ir „Sodų 4“ (2016-2019) idėjų tęsinys.

Erdvė veikia parodų metu.

www.swallow.lt
facebook.com/swallow.space
instagram.com/swallow.gif


Projektų erdvė Swallow yra orientuota į originalių kuratorinių bei meninių projektų vadybą, produkciją ir eksponavimą, meno edukaciją bei sklaidą ir jauno Lietuvos bei Baltijos šalių meno pristatymą užsienyje.

https://www.facebook.com/pages/category/Art-Gallery/Galerija-namuose-Trivium-453269134841721/Galerija namuose TRIVIUM – meno erdvė, įgyvendinama ketvirtus metus, aktyviai dalyvaujanti Vilniaus miesto kultūriniame gyvenime, jautri šiuolaikinėms meno tendencijoms, socialinėms ir aplinkosaugos problemoms. Per trejus veiklos metus galerija surengė daugiau nei 30 profesionaliųjų parodų.


Galerija TRIVIUM savo veiklos pobūdžiu ir koncepcija yra artima vadinamosioms neoficialioms parodoms, sovietmečiu rengtoms menininkų namuose. Žvelgiant į XX a. II p. meninių procesų raidą ir transformacijas oficialiai propaguojamos kultūros atžvilgiu, menininkų namai-salonai vaidino didžiulį vaidmenį progresyvių, avangardinių idėjų plėtotei ir, pamažu, įsitvirtinimui moderniosios dailės gyvenime.2017 metais mugėje „ArtVilnius2017“ galerija TRIVIUM išrinkta viena iš 7 geriausių galerijų.