Eitvydo Doškaus filmo „Čia buvo Vilnius“ peržiūra

Apdovanotas sidabrine gerve bei pripažintas geriausiu trumpametražiu filmu „Čia buvo Vilnius“ sugrįžta į SODAS 2123 ekraną kartu su gyva muzika!

Rugpjūčio 11 d. kultūros kompleksas SODAS 2123 su „Garso generatoriais“, „Meno Aviliu“ ir „Just a Moment“ dovanoja ypatingą progą pamatyti Eitvydo Doškaus filmą „Čia buvo Vilnius“.

Pripažinto operatoriaus, ir debiutuojančio režisieriaus Eitvydo Doškaus filmą lydės Pauliaus Kilbausko ir Vyginto Kisevičiaus gyvai atliekama muzika.

NUMATOMI DU FILMO SEANSAI:
21 val. ir 21 val. 45 min.

Vilniaus mieste, garsėjančiame savo istoriniu paveldu ir unikaliu charakteriu, vyksta ženklūs pokyčiai. Kai kurių kamera užfiksuotų gyvenimo fragmentų nebėra, tačiau filmas ne tik liudija tai, kas išbluko užmarštyje, bet ir žvilgteli į tai, kas dar laukia.

Renginys nieko nekainuoja.

Filmo anonsas

Filmo peržiūra yra Vilniaus 700 jubiliejaus programos dalis.

Režisierius: Eitvydas Doškus
Scenarijus: Eitvydas Doškus
Operatorius: Eitvydas Doškus
Montažas: Ignė Narbutaitė, Eitvydas Doškus
Muzika: Vygintas Kisevičius, Paulius Kilbauskas
Koloristas: Jonas Sunklodas
Prodiuseriai: Dagnė Vildžiūnaitė, „Meno Avilys“
Organizatoriai: SODAS 2123, Just a Moment, Garso generatoriai, Meno avilys.

Kultūros kompleksas SODAS 2123 (Vitebsko g. 21/23, Vilnius) – tai Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos (LTMKS) inicijuojama bei kuruojama bendruomeniškumo ir savivaldos principais veikianti visuomenei atvira erdvė.
Renginį organizuoja SODAS 2123 kartu su Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga.

LTMKS veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

SVARBU
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.