Atviros menininkų studijos rugsėjo 9 d. kultūros komplekse SODAS 2123

6-ojo Vilniaus galerijų savaitgalio proga, rugsėjo 9 d. nuo 18 iki 21 val. SODAS 2123 atveria dalį komplekse įsikūrusių studijų. Kviečiame pamatyti kaip dirba įvairių sričių kūrėjai, kokia jų buitis ir kasdienybė, o taip pat nepraleisti progos padiskutuoti su pačiais kūrėjais.
Atvirų studijų metu galėsite užsukti į VDA fotografijos ir medijų meno katedros studentų erdvę, Dizaino studiją “Ariel Ink”, meno ir mokslo laboratoriją “Alt Lab”, Architektūros fondo ofisą ir parodų erdvę, kurioje šiuo metu veikia Godos Verikaitės paroda “Ką kalba Eiguliai. Koridorius”, menininkų Kamilės Krasauskaitės, Gintarės Minelgaitės, Tomo Martišauskio, Aistės Viršulytės, Ievos Rojūtės, Astos Ostrovskajos, Aldonos Majakovaitės, Coolturisčių, Gintauto Trimako bei architektų Onos Lozuraitytės ir Petro Išoros studijas.
Kultūros kompleksas SODAS 2123 – tai Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos įkurta, bendruomeniškumo ir savivaldos principais veikianti erdvė. Kultūros komplekse SODAS 2123 buriasi per šimtą įvairių sričių kultūros kūrėjų ir tyrėjų, kurie savo praktikose eksperimentuoja, ieško netikėtų formatų ir reaguoja į naujausias kultūrines, socialines, geopolitines, ekologines aktualijas. SODO 2123 patalpose ruošiamos įvairių meno sričių dirbtuvės ir įranga, o kiekvienas komplekso rezidentas yra atviras dalijimuisi, mokymuisi ir (pa)meistrystei.
Į atviras studijas patekti bus galima tik su GALIMYBIŲ PASU!
Renginys nemokamas.
Organizatorius – Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga ir SODAS 2123
LTMKS veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė
Informacinis parneris – 15min
Dizainas – Marek Voida