ANIMATEST animacijos dirbtuvės: virtuali realybė ir judesio fiksavimo technologijos | BLOSSOM

2022 m. lapkričio 18 d., 17 val., kultūros komplekse SODAS 2123 vyks šiais metais jau paskutinės ANIMATEST dirbtuvės FAMM erdvėje. 

Šių dirbtuvių metu bus susipažįstama su „Motion Capture“ (judesio fiksavimo) ir virtualios realybės technologijomis – kokia jų atsiradimo istorija ir kaip šios technologijos naudojamos. Taip pat bus suteikta galimybė patiems atsidurti virtualioje realybėje. Užsiėmimo metu dvi grupės atskleis savo kūrybinius sugebėjimus per įvairias veiklas: piešimą virtualioje erdvėje, „Face Tracking“ (veido sekimo) technologijos naudojimą.

Dirbtuves ves Agnė Lukoševičiūtė, jai padės Laura Vakarė Dubosaitė Povilaitytė.

Agnė Lukoševičiūtė – animacijos bakalauro studentė, gyvenanti ir studijuojanti Vilniuje. Nagrinėja gamtos ir aplinkosaugos temas. Dažniausiai dirba pasitelkiant 3D technologijas ir „Unity“ žaidimų variklį. 

Laura Vakarė Dubosaitė Povilaitytė – animatorė, gyvenanti Vilniuje. Šiuo metu Vilniaus dailės akademijoje studijuoja animacijos bakalaurą. Dažniausiai jos nagrinėjamos temos yra susijusios su žmonių psichologija, jausmais, potyriais bei išgyvenimais. Menininkė domisi ir užsiiminėja įvairiomis animacijos technikomis – nuo 2D, piešimo iki žaidimų kūrimo.

Paskutinėse ANIMATEST animacijos dirbtuvėse dalyvaus ir du iš FAMM erdvės įkūrėjų: Nidas Kaniušas ir Dagnė Petkevičiūtė.

Registracijos forma:

https://forms.gle/1cJMsDvuchkeD9EV9

Vieta: FAMM erdvė (Vitebsko g. 21, Vilnius; SODAS 2123, šalia galerijos „Atletika“)

Renginys vyks lietuvių kalba.

Dalyvavimas nemokamas.

Trukmė: 2 valandos.

Animacijos dirbtuvių rezultatus galite pamatyti ANIMATEST Instagram paskyroje:

https://www.instagram.com/anima__test/ 

Šios dirbtuvės yra SODAS 2123 įgyvendinamo projekto „Edukacinių dirbtuvių serija „Blossom“ dalis.

Renginį organizuoja kultūros kompleksas SODAS 2123. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Pagrindinis informacinis partneris – 15min.