3D SPAUSDINTUVŲ VARGAI IR DŽIAUGSMAI

Balandžio 22 d. 18 val. SODAS 2123 Facebook paskyroje vyks nuotolinė paskaita apie 3D spausdintuvus. 3D spausdintuvai jau nebėra naujiena, jie plačiai naudojami įvairiose industrijose, tačiau daugeliui gali atrodyti, jog tai nišinė ir labai komplikuota sritis.

Šioje SODAS 2123 rezidentų Antos Marijos Antanavičiūtės bei Domo Raibio ir Robotikos mokyklos organizuojamoje paskaitoje sužinosite kaip yra iš tikrųjų. Mokyklos įkūrėjas Paulius Briedis trumpai papasakos ne tik apie spausdintuvus, jų panaudojimą, 3D modelių išteklius, programinę įrangą, bet ir apie lietuvių kuriamus projektus (nuo atspausdintų namų Barselonoje iki laivų Lietuvoje).

Tikimės, jog ši paskaita paskatins ne tik kūrybiškai pažvelgti į 3D spausdinimą, bet ir padės atrasti naujų kūrybinių formų.

Robotikos mokyklos manifestas  

Mūsų paskirtis čia – kurti. Kurti visuomenę, kuriai skrydis į kosmosą būtų tolygus nuvažiavimui apsipirkti. Kuri darbais pralenktų bet kokias mūsų dabartines fantazijas. Tokią – kuri surastų vėžlį, ant kurio nugaros stovi visi kiti vėžliai. Nes dabar į klausimus „kas mes? kur? ir iš kur?“ tegali atsakyti tik vėžliai.

Galbūt visata yra viena ir begalinė. Galbūt jų yra be galo daug ir jos visos yra panašios. Galbūt jų yra gausybė, nepanašių į nieką, kas mūsų jutikliais būtų aprėpiama. Mums reikia tai sužinoti.

Todėl dabar ir visada, kai ateiname į šią klasę, pamiršime visus savo rūpesčius, pramogas, žaidimus. Pasiruošime, kursime.

Apie 3D spausdintuvus pasakos Robotikos mokyklos įkūrėjas Paulius Briedis. Po paskaitos vyks diskusija, pokalbį moderuos paskaitos iniciatorius Domas Raibys.

Renginys vyks lietuvių kalba.

Dalyvavimas nemokamas, be registracijos.

SODAS 2123 veiklas remia Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.